header
tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused
sex Tere tulemast! Täna on esmaspäev, 04. detsember 2023 21:16 sex LOE TÄNAST HOROSKOOPI SIIT | Esilehele
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusarmuliin.com

tänane horoskoop: 04.12.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Teil võivad olla teatud olukorra suhtes sügavad isiklikud tunded, kuid te ei tohi lasta emotsioonidel takistada seda, mida tuleb teha. Jah, muidugi, armastus paneb maailma ringi käima, kuid elamiseks on vaja ka piisavalt kainet mõistust.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sinu ellu võib tulla uus inimene, kellega saad väga lähedakseks. Kodune elu võib tekitada Sinus pingeid. Reisimiseks pole hea aeg. Rahaasjad liiguvad visalt, kuid siiski paremuse poole.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Suhete selgeksrääkimist ei ole Sul täna eriti mõttekas ette võtta, sest selles vallas võivad nii mõnedki asjad ebaõnnestuda. Täna on hea aeg selliste sisseostude tegemiseks, mis tagaksid Sulle hea meeleolu. Näiteks osta massaaziõli või midagi muud erutavat sekspoest.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Sa tead, mida tuleb teha, et asjad korda seada ja pereliikmete ja kolleegide südamed rahustada, nii et tee seda. Aga ole kindel, et suudad antud lubadused täita ja ära iial luba midagi rahaga seotut.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Sa tead, mida tahad ning kust ja kuidas seda saada, pead ainult käe välja sirutama ja haarama. Kõlab lihtsalt? Sest see ongi. Ei ühtki vabandust enam - lase asjadel minna.

Neitsi (23. august - 22. september)
Varem oled liiga tihti puudunud enesekindlusest, et hea idee ellu viia ja endale nime teha. Nüüd käitud aga justkui ebaõnnestumine oleks võimatu. Ja nii ongi. Sa jätsid lausa mulje, et kõik on väga lihtne.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kuu liikumine Skorpioni märgis võimendab sulle tüüpilisi omadusi. Oled ehk ülemäära enesekeskne. Teiste silmis näed pindu, aga palki enda omas mitte. Samas sobib päev ka suurpuhastuse läbiviimiseks, vana kola sorteerimiseks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Sinu partner eeldab praegu seda, et sinu peale võib kindel olla. Ja kui sa talle pettumuse valmistad, siis hiljem on sul juba raske usaldust tagasi võita. Päev sobib tõsiseks tööks, õhtu aga kuumaks armuseikluseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Sind ajab närvi olukord, kus pead leppima partneri soovidega. Sa ei suuda hetkel endale midagi keelata ning püüad rahuldada kõik hetketujud. Isegi need, mis võivad kahjustada sinu mainet teiste silmis.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Miks on sul nii palju kahtlusi? Ja miks sa lased neil kahtlustel end tagasi hoida? Ole ambitsioonikam. Täna võib olla päev, mil su elu muutub paremaks - aga ainult sina saad lasta sellel juhtuda.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Parem hoidu igasuguste pikaajaliste lubaduste andmisest, kuna ei ole üldse kindel kas sa ikka tahad neid täita. Sinu partner või elukaaslane võib sulle mingi käki kokku keerata.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Oled täna vastupidavam kui tavaliselt. Ära lase oma potensiaalil raisku minna, kasuta see ära. Vastassoo esindajad märkavad sinust kiirgavat seksuaalenergiat kindlasti ning see võtab nad jalust nõrgaks.


armuliin.com uus horoskoop on siin juba homme.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
Vaba mees Tallinnast otsib suhet mõne vaba naisega. Ma olen 185 cm pikk, 31 aastane. Vanus võiks jääda kusagile 20-36. Pildiga sõnumitele kindel vastus. E mail: [email protected]
südamed
tere olen 46a tavaline lihtne mees vaba vabameelne neiud naised kel huvi siis 53247293
südamed
Kas tahad linnakärast ära, kaugele kõigist ja kõigest, privaatsesse kohta, nautida sauna ja maitsvat veini kauni naise seltsis? Otsin sponsorsuhet mehega vanuses 40+ [email protected]
südamed
50+MEES TARTUST TUTVUB TARTU NAISEGA,KES ON VABAMEELNE JA VALLATU.VALIMUS POLE OLULINE.SAADA SMS NR.53999108
südamed
31a 178cm pikk otsiks kaaslast püsivalt. üksi olemisest tüdinud ja tahaks kellega elu jagada ja kõike teha. Neiu vanuses 23-35a kirjuta julgelt :) [email protected]
südamed
hei hei tutvuks neiu/naisega püsisuhte eesmärgil tallinnast. laps/lapsed pole takistuseks.ise olen 34a noormees.nii et kui huvi siis kirjutame:)
südamed
M6istlik noormees ootab oma Printsessi -hoolivat, viisakat, saledat...kel esimene armastus veel kogemata. Ainult püsisuhe. Vanus kuni 20. SMS 58943470
südamed
Igatsen hingesugulast, ühised huvid, sarnased mõtted, elustiil, hobid. Olen hommiku inimene, teen trenni, liigun palju. Mul on arusaamine, et teeme valikud ise, sündisime kindlal põhjusel ja võime elada kaua ja tervelt. Kui oled tugev, terve ja puhas - [email protected] - ootan pilti ja enda tutvustust!
südamed
Meeldiv oleks tutvuda diskreetse, meela, volüümika, 50+ daamiga kes naudib seda kui teda keelega hellitatakse. Ise olen 48aastane,177cm, 75kg mees kes on ka hea vestlus kaaslane ja m|istab ka head huumorit.
südamed
35a abielumees (tartu voru) otsin kaaslast kellega vahest kohtuda. Peaksid olema diskreetne ja sale tel 53608156 [email protected]
südamed
Normaalne 55 aastane mees otsib kaasat telf 5144605
südamed
MEESTERAHVAS OTSIB SULGPALLI MÄNGUKS PARTNERIT ALGAVAKS HOOAJAKS. PEAKS OLEMA TALLINN VÕI HARJUMAA ELANIK. VANUSEPIIRANGUID EI OLE. PALUN SMS NR.53602897
südamed
Tartu n.50 ootab oma ellu meeldivat kaaslast.53926506
südamed
59a. MEES TUTVUKS SPORTLIKU AKTIIVSE NAISEGA VANUSES 46-56 a. Tel .53602897
südamed
Tere! Olen romantilise hingelaadiga, hellust ihkav Tallinnas ajalugu õppiv noormees. Soovin tutuvda neiuga vanuses 19-28, kes sarnaselt minule tunneks, et kõledasse ja külma sügisesse kuluks ära veidi soojust, hellust ja õrnust. Meeldivad pigem natuke kurvikamad neiud. Sobivusel pole ka püsisuhe välistatud. Kui tunned, et üksinda ärkamine hommikul võiks muutuda ning tahaksid tunda kellegi sooja embust, meili ja kirjuta mulle ning vaatame mis edasi saab. :)
südamed
sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
armuliin.com | horoskoop | armukalkulaator | seksihoroskoop | kontakt ja info | © 2008-2023. Kõik õigused kaitstud.