header
tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused tutvumiskuulutused
sex Tere tulemast! Täna on reede, 22. september 2023 07:22 sex LOE TÄNAST HOROSKOOPI SIIT | Esilehele
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusarmuliin.com

tänane horoskoop: 22.09.2023Jäär (21. märts - 20. aprill)
Sellel nädalal võta prioriteediks teiste inimeste jaoks asjade tegemine. Mida rohkem sa praegu oma pere ja sõprade heaks teed, seda rohkem teevad nemad tulevikus sinu heaks. Sa ei pea tegema suuri ohvreid, lihtsalt aita neid, kes seda vajavad.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Ära muretse tuleviku pärast, heida parem pilk tagasi olnule. Südantsoojendavad mälestused teevad meeleolu heaks.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui oled õiges kohas koos õige inimesega, võid läbi elada täiesti müstilisi tundmusi. Näiteks võid tunda, kuidas erinevate asjade-suhete vahel piirid lahustuvad - kõik oleks nagu üks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kuu asend Sõnnis ning Veenuse kerge pingeseis Pluutoga võimendab armukadedusega seotud nähtusi. Ka soodustused ja privileegid võivad kuidagi esile tõusta. Teisel tasandil oled võimeline viljakaks loominguliseks tööks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teised tajuvad teie enesekindlust ja seetõttu soovivad teie heaks midagi teha - ja miks peaksite pakkumistest keelduma? See annab teile kindlasti rohkem aega töötamaks loomingulise projekti kallal, mis peab väga varsti valmis saama.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kui tunnete et vajate mingiks tegevuseks täna rohkem aega, siis tegutsege julgelt selle nimel, et rahulikult oma asjad ära lõpetada. Kiirustamine ei tõota head!

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Lõpetage aja ja energia raiskamine, püüdes mõista asju, mis ei ole teie mõtteviisi järgi üldse loogilised. Kõik teie elus ei peagi toredasse ja puhtasse kasti mahtuma. Mõned asjad on määratud jääma saladuseks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Marsi orbiit jõuab täna Linnuteega risti, see sündmus võib põhjustada sinu tänases käitumises veidrusi. Püüa ennast tagasi hoida, kui keegi sind imelikult vaatab.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Pea meeles, et kõik ei mõtle ja tunne samamoodi nagu sina. Sa ei pruugi suuta asju teise inimese vaatenurgast näha, kuid pead siiski aktsepteerima, et tal on õigus oma seisukohale.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tee mida iganes, et püsida terve. Kui sa sellest ei hooli, siis avastad end suureneva töökoormuse tõttu kasvava füüsilise, vaimse ja emotsionaalse pinge alt ning su energiatase hakkab langema. Sea oma heaolu alati esikohale.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kui oled hiljuti kellegagi tülli läinud, siis nüüd on aeg suudelda ja ära leppida. See kehtib kõigi suhete, kuid eelkõige isiklike kohta. Lõppeks ei pruugi olla hea mõte oma ülemust suudelda!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Räägi inimestele tõtt, isegi kui see tähendab auväärse inimese pahandamist või sõprade ja kolleegidega suhete halvenemist. Järgmise seitsme päeva jooksul pead vältima ka kõige väiksemaid valesid - kui sulle just ei meeldi pahandustesse sattuda.


armuliin.com uus horoskoop on siin juba homme.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
Vaba mees Tallinnast otsib suhet mƵne vaba naisega. Ma olen 185 cm pikk, 31 aastane. Vanus vƵiks jƤƤda kusagile 20-36. Pildiga sƵnumitele kindel vastus. E mail: sininerekkar@ gmail.com
südamed
otsin suurema pepuga naist kes naudib keeleka saamist
südamed
kuulutus
südamed
tere olen 46a tavaline lihtne mees vaba vabameelne neiud naised kel huvi siis 53247293
südamed
Kas tahad linnakärast ära, kaugele kõigist ja kõigest, privaatsesse kohta, nautida sauna ja maitsvat veini kauni naise seltsis? Otsin sponsorsuhet mehega vanuses 40+ pyhvel2021@outlook.com
südamed
50+MEES TARTUST TUTVUB TARTU NAISEGA,KES ON VABAMEELNE JA VALLATU.VALIMUS POLE OLULINE.SAADA SMS NR.53999108
südamed
31a 178cm pikk otsiks kaaslast püsivalt. üksi olemisest tüdinud ja tahaks kellega elu jagada ja kõike teha. Neiu vanuses 23-35a kirjuta julgelt :) hrkeegi32@online.ee
südamed
hei hei tutvuks neiu/naisega püsisuhte eesmärgil tallinnast. laps/lapsed pole takistuseks.ise olen 34a noormees.nii et kui huvi siis kirjutame:)
südamed
M6istlik noormees ootab oma Printsessi -hoolivat, viisakat, saledat...kel esimene armastus veel kogemata. Ainult püsisuhe. Vanus kuni 20. SMS 58943470
südamed
Igatsen hingesugulast, ühised huvid, sarnased mõtted, elustiil, hobid. Olen hommiku inimene, teen trenni, liigun palju. Mul on arusaamine, et teeme valikud ise, sündisime kindlal põhjusel ja võime elada kaua ja tervelt. Kui oled tugev, terve ja puhas - aiviaunpuu@gmail.com - ootan pilti ja enda tutvustust!
südamed
Meeldiv oleks tutvuda diskreetse, meela, volüümika, 50+ daamiga kes naudib seda kui teda keelega hellitatakse. Ise olen 48aastane,177cm, 75kg mees kes on ka hea vestlus kaaslane ja m|istab ka head huumorit.
südamed
35a abielumees (tartu voru) otsin kaaslast kellega vahest kohtuda. Peaksid olema diskreetne ja sale tel 53608156 zusuki@online.ee
südamed
Normaalne 55 aastane mees otsib kaasat telf 5144605
südamed
MEESTERAHVAS OTSIB SULGPALLI MÄNGUKS PARTNERIT ALGAVAKS HOOAJAKS. PEAKS OLEMA TALLINN VÕI HARJUMAA ELANIK. VANUSEPIIRANGUID EI OLE. PALUN SMS NR.53602897
südamed
Tartu n.50 ootab oma ellu meeldivat kaaslast.53926506
südamed
sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13018, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS kuulutus.
Kuulutuse asemele kirjuta oma kuulutus.
bar
armuliin.com | horoskoop | armukalkulaator | seksihoroskoop | kontakt ja info | © 2008-2023. Kõik õigused kaitstud.