header
horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop horoskoop
sex Tere tulemast! Täna on kolmapäev, 07. detsember 2022 14:55 sex | Uus! Seksihoroskoop
mees_naist
naine_meest
mees_meest
naine_naist
paarid
lisa_kuulutusTänase päeva armastuse horoskoop: 07.12.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Ära lase ennast praegu oma armastatul liigselt mõjutada, sest võid nii kergesti oma isiklikest eesmärkidest loobuda. Hea aeg selleks, et oma perekonnaga veidi meelt lahutada ning teha ekskallimaga üks korralik seks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Astud uue ja suure sammu suhtes kallima edasi hoolimata sellest, et sinu sõbrad ja sugulased võivad olla selle suhte vastu. Peaksid ehk rohkem isegi mõtlema, kas sellel suhtel on perspektiivi.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kuu liikumine Skorpioni märgis võimendab sulle tüüpilisi omadusi. Oled ehk ülemäära enesekeskne. Teiste silmis näed pindu, aga palki enda omas mitte. Samas sobib päev ka suurpuhastuse läbiviimiseks, vana kola sorteerimiseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Võid alateadlikult tegutsedes endale probleeme kaela tõmmata. Püüa säilitada kaine mõistus. Sinu partneril võib olla salasuhe, mis võib viia teie suhte purunemiseni.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Teie jaoks hakkab nüüd keegi vastassugupoole esindaja tähtsat rolli mängima. Püüate võita positiivset tähelepanu ja imetlust. Kired löövad lõkkele.

Neitsi (23. august - 22. september)
Praegune aeg ei sobi eriti rutiinseks tegevuseks, sest inimesed tüdinevad kõigest väga kiirelt ning otsitakse pidevalt uusi tegevusi. Seega võiksid proovida midagi ebatavalist: näiteks seksi liftis.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Täna on soodne päev aja maha võtmiseks ning lõõgastumiseks. Teie psühhiline tervis vajab tõenäoliselt korralikku puhkust. Vältige rahvarohkeid kohti.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Sinu armuelus on praegu rasked ajad. kahtlused ja kõhklused murravad maha ning teevad tervise nõrgaks. Püüa leida abi lähedastelt. Hoidu uute suhete loomisest.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Merkuuri vastasseis Pluuto suhtes toob välgunoooli sinu ja sinu kallima suhetesse. Raskeid aegu on kõigil ning peaksid teadma, et need ei kesta kaua. Varsti on jälle päike taevas!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Suudad anda endast rohkem, kui tavaliselt. See muudab Sind edukaks nii tööl kui ka suhetes. Kui julgus ja pealehakkamine otsa ei saa, võib tänane päev tuua suure pöörde Sinu elus.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Sinu armuelu on justkui aktsiagraafik - liigub üles alla. Tänane päev on aga hea kõigeks, mis puudutab romantikat, armusuhteid ja seksi. Seega ära lase head võimalust käest.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sul ei olnud aimugi, et keegi sinu pereliikmetest pikka viha peab. Kui muud üle ei jää, lase tal omas rasvas küpseda. Kui tunned suhtes raskusi, siis tea, et see on nurkade mahalihvimine.


Uus armuhoroskoop juba homme.
Vaata ka oma seksihoroskoopi! Kliki siia.
Otsi ja leia uusi tutvusi! Vaata siit.

sms

Saada oma kuulutus siia. Selleks saada SMS numbrle 13015, SMSi sisuks kirjuta:
ARM SMS text.
Text asenda oma kuulutusega.
bar
bar
armuliin.com | armukalkulaator | lisa favoriitidesse | kontakt ja info | © 2008-2020. Kõik õigused kaitstud.